Ja bym zainteresował się dwoma napastnikami z Ruchu, ktorzy są mlodzi i perspektywiczni.
Sobiechem oraz Janoszką.
Sobiech to taki typ wysokiego, silnego napastnika, natomiast Janoszka jest bardziej techniczny, szybki, ale skuteczność jak Pepe w poprzednim sezonie.
Mozna by ich teraz wyciagnac, wypozyczyc, bo za pare sezonow beda kosztowac milino euro
Wrażenie robi na mnie też Radzewicz. Ale nie wiem, czy utrzymałby taki poziom jak teraz reprezentuje przez cały sezon. Nie mniej jednak, robi sporo szumu i jest strasznie szybki!