Wyświetl pojedynczy post
kohprzem'68
Senior Member
 
 
Od: 12.2002
Skąd: w KRAKOWIE tyle GWIAZD ?

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#24
Stary 04.10.2009, 06:14
Już po wyjściu na murawe dało się zauważyc że nie wybiegają na mecz ludzie którzy się nie znaja lub nie darzą sympatią to rzucało się w oczy te usmiechy poklepywaniia luz a zarazem pewnosc siebie dawno tego nie widziałem u naszych graczy . To miało potem przełożnie na ich grę co wcale nie oznacza że było łatwo przyjemnie i bez wysiłku ale taką Wisłę chce się oglądac .

Byliśmy , widzieliśmy już wiele ..."we all hope this is our moment."
Odpowiedz cytując