Niebieski1920 napisał(a):

|
Nie bede komentowal ostatniego zdania uz 0 22.
|
Domyslam sie ze byloby ciezko
Cytat:
|
A czy oni musza kogos kupowac z Legii, Jagi, Wisly, Lecha? Czy to musza byc Polacy? Przyklad Polonii Bytom czy nawet Ruchu z tego sezonu pokazuja ze zmontowanie ciekawej druzyny nie wymaga zbyt wielkich kosztow na warunki tak beznadziejnej ligi jak ta tutaj
|
Fajnie, tylko taka ciekawa druzyna moze grac 'na fantazji' fajnie w piłke przez 6 miesiecy, max 12 i koniec zacznie dołować. Bez kasy nie zbuduje sie klubu, który co roku walczy o puchary. To nie jest przypadek, ze mimo wszystko Wisła i Legia od lat sa zdecydowanie najlepsze w lidze...I wez jeszcze pod uwage, ze teraz cos takiego daje rade. Ale jak za 3-4 lata Legia/Wisła/Jaga/Lechia/Sląsk/moze Cracovia/i niech bedzie ten Górnik/Lubin zaczną zarabiać powazne pieniadze ze wzgledu na stadion to wtedy bedzie ich stac na lepszych zagranicznych niz Ruch i predzej czy pozniej słabszy wymieknie..
Pablo - Ano, własnie. Stadion. Ruch go nie ma.