Wyświetl pojedynczy post
0 22
Senior Member
 
 
Od: 05.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2324
Stary 03.10.2009, 21:34
Niebieski1920 napisał(a):Wyświetl post
Nie bede komentowal ostatniego zdania uz 0 22.
Domyslam sie ze byloby ciezko

Cytat:
A czy oni musza kogos kupowac z Legii, Jagi, Wisly, Lecha? Czy to musza byc Polacy? Przyklad Polonii Bytom czy nawet Ruchu z tego sezonu pokazuja ze zmontowanie ciekawej druzyny nie wymaga zbyt wielkich kosztow na warunki tak beznadziejnej ligi jak ta tutaj
Fajnie, tylko taka ciekawa druzyna moze grac 'na fantazji' fajnie w piłke przez 6 miesiecy, max 12 i koniec zacznie dołować. Bez kasy nie zbuduje sie klubu, który co roku walczy o puchary. To nie jest przypadek, ze mimo wszystko Wisła i Legia od lat sa zdecydowanie najlepsze w lidze...I wez jeszcze pod uwage, ze teraz cos takiego daje rade. Ale jak za 3-4 lata Legia/Wisła/Jaga/Lechia/Sląsk/moze Cracovia/i niech bedzie ten Górnik/Lubin zaczną zarabiać powazne pieniadze ze wzgledu na stadion to wtedy bedzie ich stac na lepszych zagranicznych niz Ruch i predzej czy pozniej słabszy wymieknie..

Pablo - Ano, własnie. Stadion. Ruch go nie ma.
Ostatnio edytowane przez 0 22 : 03.10.2009 o godz. 21:38.
Odpowiedz cytując