Wyświetl pojedynczy post
harthausen
Senior Member
 
 
Od: 02.2006
Skąd: Kraków, miło się Gdynię wspomina

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2314
Stary 03.10.2009, 20:59
Walter Wam niejedno obiecywał, problem w tym, że on ma Białą Gwiazdę w sercu . I niech on będzie jednym z nas na wieczność, byle nam BC nie podmienił, tylko do Was dopłacał.

Może Allianz będzie mniej obiecywał a więcej dawał?

Ruch - przez 10 lat sponsor nie przyszedł. Ale życzę im (jak wcześniej napisałem , ich też lubię ) by się ktoś pojawił. Dają sobie radę w tym sezonie bez forsy lepiej niż Wy .



edytka:
wyskok kolegi Niebieskiego powoduje, że troszkę mniej ich lubię . Ale co innego sympatyk , co innego klub
Ostatnio edytowane przez harthausen : 03.10.2009 o godz. 21:02.


Odpowiedz cytując