Walter Wam niejedno obiecywał, problem w tym, że on ma Białą Gwiazdę w sercu

. I niech on będzie jednym z nas na wieczność, byle nam BC nie podmienił, tylko do Was dopłacał.
Może Allianz będzie mniej obiecywał a więcej dawał?
Ruch - przez 10 lat sponsor nie przyszedł. Ale życzę im (jak wcześniej napisałem , ich też lubię

) by się ktoś pojawił. Dają sobie radę w tym sezonie bez forsy lepiej niż Wy .
edytka:
wyskok kolegi Niebieskiego powoduje, że troszkę mniej ich lubię

. Ale co innego sympatyk , co innego klub
