Wyświetl pojedynczy post
Niebieski1920
Senior Member
 
Od: 09.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2310
Stary 03.10.2009, 20:54
Tak, kolego Watts. Wisla wtedy byla takim szaraczkiem, dokladnie takim samym jakim teraz jest Ruch. Ile mieliscie tytulow wtedy? 5. Byliscie rok po awansie z II ligi., 19 lat bez MP (a wczesniejszy tytul byl w 1950)

W latach 1951-1997 wywalczyliscie 1 tytul MP. Prawda? Uwazasz, ze Wisla stanowila w tych latach o sile ligi? Ja nie.

Nie bije w nikogo.
Odpowiedz cytując