Niebieski1920 napisał(a):

0 22 jestes kompletnym ignorantem.
Mam troche lat. Widzialem juz niejedno i zadam Ci pytanie. Kim byla Wisla w 1997 roku? Przecietnym, niemedialnym szaraczkiem ligowym, ktory przez blisko 40 lat GOWNO znaczyl w lidze (z wyjatkiem kilku przeblyskow w latach 70). Pojawil sie Cupial i wszystko zmienilo sie o 180 stopni. Jestes prorokiem by powiedziec, ze jakis oszolom nie wejdzie w Ruch, Bytom, LKS?
Dlaczego uwazasz, ze klub, ktorego wlascicielem jest niemiecki potentat ubezpieczeniowy nie wylozy takiej ilosci kasy by rozniesc ta lige w pyl?
Na Slasku jest bardzo dobry klimat do pilki. i to predzej czy pozniej znajdzie swoje przelozenie w tabeli czy to Ruchu czy Gornika
|
Trochę się zagalopowałeś!
Rozumiem że kolega 0 22 pisze jakby był "prorokiem" ale nie usprawiedliwia to z kolei Twojej Ignorancji. Wisła przed Cupiałem zdobyła więcej tytułów MP niż np Widzew! Trochę szacunku.