Wyświetl pojedynczy post
Ogryzek
Senior Member
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Pod koniec VIII wieku powstało państwo Wiślan. Stolicą Wiślan jest Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2308
Stary 03.10.2009, 20:49
Niebieski1920 napisał(a):Wyświetl post
0 22 jestes kompletnym ignorantem.

Mam troche lat. Widzialem juz niejedno i zadam Ci pytanie. Kim byla Wisla w 1997 roku? Przecietnym, niemedialnym szaraczkiem ligowym, ktory przez blisko 40 lat GOWNO znaczyl w lidze (z wyjatkiem kilku przeblyskow w latach 70). Pojawil sie Cupial i wszystko zmienilo sie o 180 stopni. Jestes prorokiem by powiedziec, ze jakis oszolom nie wejdzie w Ruch, Bytom, LKS?

Dlaczego uwazasz, ze klub, ktorego wlascicielem jest niemiecki potentat ubezpieczeniowy nie wylozy takiej ilosci kasy by rozniesc ta lige w pyl?

Na Slasku jest bardzo dobry klimat do pilki. i to predzej czy pozniej znajdzie swoje przelozenie w tabeli czy to Ruchu czy Gornika
Trochę się zagalopowałeś!

Rozumiem że kolega 0 22 pisze jakby był "prorokiem" ale nie usprawiedliwia to z kolei Twojej Ignorancji. Wisła przed Cupiałem zdobyła więcej tytułów MP niż np Widzew! Trochę szacunku.
„Pierwotnie polską barwą narodową był »karmazyn« uważany w średniowieczu za najszlachetniejszy z kolorów. Wykorzystywany był on jako symbol dostojeństwa i bogactwa. Z uwagi na cenę barwnika potrzebnego do uzyskania tego koloru mało kto mógł sobie na niego pozwolić...
Odpowiedz cytując