Wyświetl pojedynczy post
Niebieski1920
Senior Member
 
Od: 09.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2306
Stary 03.10.2009, 20:39
0 22 jestes kompletnym ignorantem.

Mam troche lat. Widzialem juz niejedno i zadam Ci pytanie. Kim byla Wisla w 1997 roku? Przecietnym, niemedialnym szaraczkiem ligowym, ktory przez blisko 40 lat GOWNO znaczyl w lidze (z wyjatkiem kilku przeblyskow w latach 70). Pojawil sie Cupial i wszystko zmienilo sie o 180 stopni. Jestes prorokiem by powiedziec, ze jakis oszolom nie wejdzie w Ruch, Bytom, LKS?

Dlaczego uwazasz, ze klub, ktorego wlascicielem jest niemiecki potentat ubezpieczeniowy nie wylozy takiej ilosci kasy by rozniesc ta lige w pyl?

Na Slasku jest bardzo dobry klimat do pilki. i to predzej czy pozniej znajdzie swoje przelozenie w tabeli czy to Ruchu czy Gornika
Ostatnio edytowane przez Niebieski1920 : 03.10.2009 o godz. 20:43.
Odpowiedz cytując