|
Jak zwykle jest kilku etatowych malkontentów, którzy trafnie wskazują na słabość ligi, przeciwnika i oczywiście samej Wisły.
Ale żal mi ich bo oni chyba nigdy nie będą się cieszyć ....
Ja po poprzednim meczu ligowym nie spodziewałem się tak miłej dla oka gry .... a jednak było dobrze.
Cieszmy się panowie z najlepszej drużyny w Polsce ..... to nie grzech.
"W życiu trzeba mieć pasję.... u mnie trafiło na piłkę " - Grantar kibic piknikowy.
|