|
Górnik - nie ma w tej chwili znaczenia , w jakim składzie grają. Gdy przyjdzie czas - pojawią się inne nazwiska.
Ruch - o , tu mogę się mylić. Po prostu ich lubię i życzę jak najlepiej. Jak na razie po naszych , oprócz Jagiellonii, najlepsi w lidze (odwalam te -10 pkt na bok). Ale skoro sobie tak dobrze dają radę bez dużego geldu - to może, jak przyjdzie jakiś sponsor (a gdzie powiedziane, że nie przyjdzie ? ) to wierzę, że im się w łebkach nie poprzewraca.
|