Wyświetl pojedynczy post
harthausen
Senior Member
 
 
Od: 02.2006
Skąd: Kraków, miło się Gdynię wspomina

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2304
Stary 03.10.2009, 20:15
Górnik - nie ma w tej chwili znaczenia , w jakim składzie grają. Gdy przyjdzie czas - pojawią się inne nazwiska.

Ruch - o , tu mogę się mylić. Po prostu ich lubię i życzę jak najlepiej. Jak na razie po naszych , oprócz Jagiellonii, najlepsi w lidze (odwalam te -10 pkt na bok). Ale skoro sobie tak dobrze dają radę bez dużego geldu - to może, jak przyjdzie jakiś sponsor (a gdzie powiedziane, że nie przyjdzie ? ) to wierzę, że im się w łebkach nie poprzewraca.


Odpowiedz cytując