Wyświetl pojedynczy post
koyoot
Senior Member
 
 
Od: 02.2006
Skąd: my sie znamy??

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7
Stary 03.10.2009, 20:00
Zdazylem sie zarejestrowac, i pozbierac juz odrobine punktow. Interesuje mnie wlasnie najbardziej IPhone czy wogole bedzie dostepny, ale nie w tym rzecz o jaka chcialem sie zapytac. Czemu do cholery wszystko jest tam "Fresh Out"?

I jakby ktos chcial to walcie do mnie PW tez moge dac zaproszenia.
Odpowiedz cytując