|
Zdazylem sie zarejestrowac, i pozbierac juz odrobine punktow. Interesuje mnie wlasnie najbardziej IPhone czy wogole bedzie dostepny, ale nie w tym rzecz o jaka chcialem sie zapytac. Czemu do cholery wszystko jest tam "Fresh Out"?
I jakby ktos chcial to walcie do mnie PW tez moge dac zaproszenia.
|