Wyświetl pojedynczy post
0 22
Senior Member
 
 
Od: 05.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2300
Stary 03.10.2009, 18:28
Watpie. Pierwszoligowe druzyny z Górnego Śląska są bardzo mało perspektywiczne.

Ruch - prawdopodobnie zmieni własciciela, zadnych szans na nowy stadion.
Polonia - brak powaznych sponsorów, stadion na papierze.
Piast - tutaj jest promyk szansy, ale nie wyobrazam sobie zeby to byla potega ligowa
Odra - przewiduje awanture polsko-czeska i spadek (jest szansa!)

Generalnie ten region tak jak np ekipy z Łodzi zostana w przeciagu najblizszych 4-5 lat głeboko w tyle ligi.
Odpowiedz cytując