|
Watpie. Pierwszoligowe druzyny z Górnego Śląska są bardzo mało perspektywiczne.
Ruch - prawdopodobnie zmieni własciciela, zadnych szans na nowy stadion.
Polonia - brak powaznych sponsorów, stadion na papierze.
Piast - tutaj jest promyk szansy, ale nie wyobrazam sobie zeby to byla potega ligowa
Odra - przewiduje awanture polsko-czeska i spadek (jest szansa!)
Generalnie ten region tak jak np ekipy z Łodzi zostana w przeciagu najblizszych 4-5 lat głeboko w tyle ligi.
|