Wyświetl pojedynczy post
elomike
Senior Member
 
Od: 08.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#117
Stary 03.10.2009, 18:16
@Kamikaze- tak, dokładnie taka.
@grzesiek632- Ja nie słyszałem, mam wersje z Empiku. Może na tym polega różnica, ale nie sądzę.
@Kamson- do jutra jest promocja i w Empiku kosztuje 69zł na PC i 149zł na PS3 i X360 (i chyba PS2). Ostrzegam, że w CH Zakopianka już nie ma wersji na PS3 (jest na X360 i PC) a w g. Kazimierz kupiłem ostatnią z promocji Najlepiej zadzwonić i spytać. Ale jeszcze poszukajcie w pozostałych empikach (Rynek, Krokus, Plaza) a najlepiej zadzwonić. Bo przecena niemała, z 219 na 149.

Coś o samej grze: Zdenerwowały mnie pomieszane statystyki piłkarzy. Gra się realistyczniej, animacje są płynniejsze, odnoszę wrażenie że cała gra jest trudniejsza.
Nareszcie wszystkie kluby Ekstraklasy.
W trybie menedżerskim można wybrać własny stadion (!) i nadać mu nazwę.
Sklep EA w którym podobno z czasem będą się pojawiać dodatki (twarze, kostiumy, stadiony)
Komentarz meczowy w wykonaniu duetu Szpakowski- Szaranowicz jest dużo lepszy.

I chyba tyle...