Temat
:
[9. kolejka] Śląsk Wrocław - Wisła Kraków, piątek, 02.10.2009 20:00
Wyświetl pojedynczy post
Dagobert
Senior Member
Od: 09.2009
Offline
#
208
03.10.2009, 17:18
haha oj
legia
bardzo cieniutko, oby tak dalej
Powód: Cienko to będzie z Tobą !
Ostatnio edytowane przez Romy S. : 04.10.2009 o godz. 06:19.
Dagobert
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Dagobert
Znajdź inne posty napisane przez Dagobert