Wyświetl pojedynczy post
Kamson
Senior Member
 
 
Od: 04.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#116
Stary 03.10.2009, 17:15
MCX napisał(a):Wyświetl post
Dokładnie, wczoraj byłem w Empiku w swoim mieście, z ciekawości spojrzałem na FIFE10 i... 69 zł. Wróciłem do domu, sprawdziłem na oficjalnej stronie Empiku - 109,90 zł. Popatrzyłem na Allegro - najniższa cena to 78 zł, a generalnie średnia to 90-100. Nie kupiłem, bo pomyślałem, że zamówię Wiślacką edycję, ale skoro piszecie, że taka lipna to nie ma sensu bym przepłacał.
A nie wiecie po ile na konsole?
WISEŁKA NIGDY NIE ZGINIE