Wyświetl pojedynczy post
R33
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#113
Stary 03.10.2009, 16:47
Haha no to niezła kpina... Różnica tylko okładki (albo tej kartonowej opaski). Ale różnica jest kolosalna, zmieniono tylko piłkarzy i dodano herb Wisły SA. Takie coś to chyba (tak mi się wydaje przynajmniej) może zrobić człowiek który ma średnio-zaawansowane umiejętności o obsłudze Photoshopa, a taniej wyjdzie.

PS: Czy przypadkiem tego kartonu nie dostawało się dziś w M1 jak przyniosło się oryginalną Fifę?