|
Haha no to niezła kpina... Różnica tylko okładki (albo tej kartonowej opaski). Ale różnica jest kolosalna, zmieniono tylko piłkarzy i dodano herb Wisły SA. Takie coś to chyba (tak mi się wydaje przynajmniej) może zrobić człowiek który ma średnio-zaawansowane umiejętności o obsłudze Photoshopa, a taniej wyjdzie.
PS: Czy przypadkiem tego kartonu nie dostawało się dziś w M1 jak przyniosło się oryginalną Fifę?
|