Temat
:
Ekstraklasa 2009/2010
Wyświetl pojedynczy post
panew
Senior Member
Od: 06.2003
Skąd: Wiola D czasem Las Wólkas
Offline
#
2285
03.10.2009, 16:42
dynek.pl
napisał(a):
co oni sie tak tym Grosickim jaraja - koles poza szybkoscia nie ma nic
beznadziejne podanie do Frankowskiego i fatalne wykonczenie akcji sam na sam
hehe
napisałes to w nienajlepszym momencie
no ale Legia katastrofalnie gra
Myjcie owoce zakazane
panew
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do panew
Znajdź inne posty napisane przez panew