Temat
:
Pytania do moderatorów i bieżące działania!
Wyświetl pojedynczy post
misiekpb
Senior Member
Od: 11.2005
Offline
#
1545
03.10.2009, 15:26
Ja mam takie pytanko do moderatorów - dlaczego mój nick zostałzbanowany na chyba 4-5 dni
Chciałem wiedzieć za co dostałem tego bana czasowego bo nie przypominam sobie żebym złamał regulamin.
Z gory dzieki za odpowiedź
KAŻDY TO POWIE WISEŁKA RZĄDZI W KRAKOWIE!!!
misiekpb
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do misiekpb
Znajdź inne posty napisane przez misiekpb