Wyświetl pojedynczy post
Silvestro
Senior Member
 
 
Od: 02.2003
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3352
Stary 03.10.2009, 15:14
Wróciłam właśnie z zakupów w M1 i słyszałam jak zapowiadali spotkanie kibiców z piłkarzami Wisły.Nie wiem o której, ale jak wychodziłam to ich jeszcze nie było. To z okazji promocji FIFA 10.
Odpowiedz cytując