Temat
:
Nasi piłkarze – fakty, opinie, komentarze / ploteczki, auta, tatuaże ;-)
Wyświetl pojedynczy post
Silvestro
Senior Member
Od: 02.2003
Skąd: Kraków
Offline
#
3352
03.10.2009, 15:14
Wróciłam właśnie z zakupów w M1 i słyszałam jak zapowiadali spotkanie kibiców z piłkarzami Wisły.Nie wiem o której, ale jak wychodziłam to ich jeszcze nie było. To z okazji promocji FIFA 10.
Silvestro
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Silvestro
Znajdź inne posty napisane przez Silvestro