Wyświetl pojedynczy post
crazykaro
Senior Member
 
 
Od: 01.2007
Skąd: Królewskie Miasto Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#38
Stary 03.10.2009, 13:57
Nie nawidze przerw na reprezentację. Tydzień bez ekstraklasy i meczu Wisełki to tydzień stracony. Zamiast tego dostaje w zamian blamaż cieniasem europejskim, a później muszę oglądać spadek formy Wisły.

Chociaż gdy awansujemy na mundial to może jakoś przeboleje
Odpowiedz cytując