Wyświetl pojedynczy post
Lupo
Oficjalny piknik
 
 
Od: 06.2004
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2
Stary 03.10.2009, 13:17
Bawię się w to od kilku dni. Nie uwierzę dopóki nie dostanę nagordy. Wzmacniacz firmy Orange jest tam za 75 punktów a w sklepie kosztuje +/- 2tys złotych. Coś nie tak Na razie zbieram punkty na iPoda..... zobaczymy co to będzie. Aha, za przesyłke chcą kolejnych 20pkt.
Odpowiedz cytując