LuKaS wczoraj Hossa nie grał i był zwrot

wiec jak dzis bedzie to nie wiem. ja na noc gram Ovechkina i wespre to ManU i Barcą;]
edit:
"Marian Hossa - przechodzi rehabilitację ramienia po urazie jakiego doznał podczas finalów Pucharu Stanley`a. Absencja potrwa od czterech do sześciu miesięcy." nhl.com.pl informacja z początku serpnia,wiec do konca roku raczej na pewno Maniuś nie zagra;p pytanie tylko czemu buki wystawiły taki zakład

masakra
