Wyświetl pojedynczy post
rocco_1906
Senior Member
 
 
Od: 07.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4565
Stary 03.10.2009, 12:47
LuKaS wczoraj Hossa nie grał i był zwrot wiec jak dzis bedzie to nie wiem. ja na noc gram Ovechkina i wespre to ManU i Barcą;]


edit:
"Marian Hossa - przechodzi rehabilitację ramienia po urazie jakiego doznał podczas finalów Pucharu Stanley`a. Absencja potrwa od czterech do sześciu miesięcy." nhl.com.pl informacja z początku serpnia,wiec do konca roku raczej na pewno Maniuś nie zagra;p pytanie tylko czemu buki wystawiły taki zakład masakra
Ostatnio edytowane przez rocco_1906 : 03.10.2009 o godz. 12:54.
ALEXANDER
THE GREAT
OVECHKIN
Odpowiedz cytując