Wyświetl pojedynczy post
Jazon
Senior Member
 
 
Od: 08.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2274
Stary 03.10.2009, 11:21
Mnie się wydaje, że dla Filipiaka Craxa jest sprawą honoru. Nie chce zrezygnować, bo to by oznaczało jego klęskę. To człowiek, który w biznesie osiągnął sukces i nie lubi porażek.
Odpowiedz cytując