Wyświetl pojedynczy post
IncognitoTSW
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 08.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#202
Stary 03.10.2009, 08:29
Mnie tylko zirytowało to, że trener nie dał pograć młodym w drugiej połowie. Wszedł niby Burliga ale nie zdążył boiska przebiec bo już gwizdek. Graliśmy w przewadze, prowadziliśmy - czemu mieliby na 15 minut nie wejść Burliga czy Janik?
Odpowiedz cytując