Zwłaszcza Brożek - 5 asyst, widząc że mu strzał nie siedzi to wolał podawać niż strzelać na siłę w pierwszych kolejkach. Kirm za to kolegów nie widział do wczoraj
Mam nadzieje Kirm będzie grał już bardziej jako asystent a gole same przyjdą. Nie ma co strzelać na siłę
