Wyświetl pojedynczy post
AS82
Banita
 
 
Od: 07.2005
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#195
Stary 03.10.2009, 07:52
Kirm 2 asysty , czekamy na gola ,najlepiej przeciwko Amice
Jirsak fajnie rozgrywał
Brozio brameczka ,choc pewnei Pawel sam wie ze moglobyc jeszcze lepiej
Jak dla mnie faulu Alvareza nie bylo
Pewna wygrana i kolejne 3 pkt. !
Odpowiedz cytując