kamikaze napisał(a):

Koleś mówi co myśli ale dlaczego az 50 minut gada w ten sposób

A ze gada poniekąd głupio...To inna sprawa. Ale "kwiatków" pt.cytat msca do Łapu-Capu jest tak wiele, że można nieźle sie pośmiać. T
Czekam na wywiad z Januszem W. --prezesem Polonii. Ten jest dopiero znawcą!!!!