Wyświetl pojedynczy post
Pan Jotka
Senior Member
 
 
Od: 12.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2270
Stary 03.10.2009, 07:46
kamikaze napisał(a):Wyświetl post
Co Rutkowski sądzi o sukcesie Lecha w UEFA od 6:50:
http://www.youtube.com/watch?v=NdlZsCAQvRU&feature=aso

Albo jeszcze mówi:
"Arboledę trzeba było załatwić na plantacji kokainy "
Są jeszcze inne ciekawe rzeczy dlatego warto obejrzeć cały wywiad
Koleś mówi co myśli ale dlaczego az 50 minut gada w ten sposób A ze gada poniekąd głupio...To inna sprawa. Ale "kwiatków" pt.cytat msca do Łapu-Capu jest tak wiele, że można nieźle sie pośmiać. T
Czekam na wywiad z Januszem W. --prezesem Polonii. Ten jest dopiero znawcą!!!!
Ostatnio edytowane przez Pan Jotka : 03.10.2009 o godz. 08:04.
Odpowiedz cytując