Wyświetl pojedynczy post
jerry.lii.lewis
Senior Member
 
 
Od: 03.2008
Skąd: u mnie tyle cierpliwości??

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#194
Stary 03.10.2009, 06:58
igortsw napisał(a):Wyświetl post
Wszyscy "hura" a nikt nie zauważył że nasi grajkowi grali mili pełny komfort psychiczny grali przeciwko dziesiątce i dość szybko prowadzili 1:0, zupełnie inaczej sytuacja wyglądałaby gdyby sędzia nie wyrzucił gracza WKS-u za boisko...

Co nie zmienia faktu, że niezmiernie cieszy mnie fakt, że w naszych grajakach jest potencjał, potrafią rozegrać wiele ciekawych akcji zakończonych strzałem, tylko niestety nie w każdym meczu mamy taki komfort psychiczny.

To zauważyć też trzeba, że gdyby nie faul i czerwień to i tak byłoby 1:0 bo takiej sytuacji to Brozio by przecież nie zepsuł i nadal komfort, wcześnie strzelona bramka itp.
Przecież czerwona kartka była wypracowana przez Brozia; nie był to prezent od Śląska.
Odpowiedz cytując