igortsw napisał(a):

Wszyscy "hura" a nikt nie zauważył że nasi grajkowi grali mili pełny komfort psychiczny grali przeciwko dziesiątce i dość szybko prowadzili 1:0, zupełnie inaczej sytuacja wyglądałaby gdyby sędzia nie wyrzucił gracza WKS-u za boisko...
Co nie zmienia faktu, że niezmiernie cieszy mnie fakt, że w naszych grajakach jest potencjał, potrafią rozegrać wiele ciekawych akcji zakończonych strzałem, tylko niestety nie w każdym meczu mamy taki komfort psychiczny.
|
To zauważyć też trzeba, że gdyby nie faul i czerwień to i tak byłoby 1:0 bo takiej sytuacji to Brozio by przecież nie zepsuł i nadal komfort, wcześnie strzelona bramka itp.
Przecież czerwona kartka była wypracowana przez Brozia; nie był to prezent od Śląska.