Dobra to tak na żywo wieści z Oporowskiej

Bardzo dobry i szybki mecz zarówno z jednej jak i z drugiej strony
Kartka Celebana przesądziła o wszystkim, mimo iż słuszna troszkę zaważyła na dyspozycji Śląska
Brożek marnuje setke za setką-masakra
Diaz-dobra gra mimo strat
Pawełek-super mecz w jego wykonaniu widac ze się chłopak przełamuje
Mały-Najlepszy na boisku to co on wyczyniał z piłką aż miło popatrzec
Alvarez-Wiele osób twierdziło że nie brał udziału w akcjach ofensywnych-gdyby mu podawali to mógłby tą grę ciągnąc a tak grali środkiem lub lewą stroną
Ogólnie mecz super Pozdrowienia dla wszystkich Wiślaków którzy zagościli dzisiaj na Oporowską-Mam nadzieję że się podobało
