Incognito2192 napisał(a):

|
O, dzięki że przypomnieliście, że Jirsak gra.
|
Po pierwszej połowie podano statystyki - miał 40 kontaktów z piłką. Więcej mieli tylko stoperzy. Ogólnie zagrał bardzo dobrze. Jaki Ty mecz oglądałeś?
vaazon napisał(a):

|
Brawo Pawełek, przynajmniej wyczuł w którą stronę się rzucić. Jest postęp.
|
O tak nie możesz po Nim pojeździć z powodu farfocli to w taki chamski ironiczny sposób to robisz. Żałosne.
Nic Pawełkowi nie można zarzucić w tym meczu, grał bardzo dobrze, pewnie łapał wszystkie piłki.
Ogólnie mecz bardzo dobry. Wreszcie gramy ofensywnie, kombinacyjnie, z 1 piłki. Gra jest ładna dla oka. Widać Małego zmotywowała kasa bo grał zajebiście i biegał przez pełne 90min po całym boisku.
Tak w ogóle to co się nagle stało że naszym się zachciało biegać? Pamiętam sytuacje z ostatnich meczów, np Łobo przyciśnięty do linii out'owej, naciskany przez 3 rywali i NIC, wszyscy stoją i czekają co zrobi. Dziś się wszyscy wystawiali, prawie zawsze była możliwość podania do przynajmniej dwóch Wiślaków. oby tak dalej