Wyświetl pojedynczy post
royalmichael
Senior Member
 
 
Od: 04.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#113
Stary 02.10.2009, 22:19
Incognito2192 napisał(a):Wyświetl post
O, dzięki że przypomnieliście, że Jirsak gra.
Po pierwszej połowie podano statystyki - miał 40 kontaktów z piłką. Więcej mieli tylko stoperzy. Ogólnie zagrał bardzo dobrze. Jaki Ty mecz oglądałeś?

vaazon napisał(a):Wyświetl post
Brawo Pawełek, przynajmniej wyczuł w którą stronę się rzucić. Jest postęp.
O tak nie możesz po Nim pojeździć z powodu farfocli to w taki chamski ironiczny sposób to robisz. Żałosne.
Nic Pawełkowi nie można zarzucić w tym meczu, grał bardzo dobrze, pewnie łapał wszystkie piłki.


Ogólnie mecz bardzo dobry. Wreszcie gramy ofensywnie, kombinacyjnie, z 1 piłki. Gra jest ładna dla oka. Widać Małego zmotywowała kasa bo grał zajebiście i biegał przez pełne 90min po całym boisku.

Tak w ogóle to co się nagle stało że naszym się zachciało biegać? Pamiętam sytuacje z ostatnich meczów, np Łobo przyciśnięty do linii out'owej, naciskany przez 3 rywali i NIC, wszyscy stoją i czekają co zrobi. Dziś się wszyscy wystawiali, prawie zawsze była możliwość podania do przynajmniej dwóch Wiślaków. oby tak dalej
Odpowiedz cytując