West napisał(a):

bede formatowal system,
jaki folder zachowac by nie stracic ulubionych, paska ze skrotami itp w Firefoxie ?
dzieki
|
Najlepiej to sobie zaeksportuj zakładki. Wybierz: zakładki->zarządzaj zakładkami->importowanie i kopie zapasowe->eksportuj do pliku html (i oczywiście zachowaj ten plik co go stworzysz).