Wyświetl pojedynczy post
Arkas
Senior Member
 
 
Od: 02.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#104
Stary 02.10.2009, 22:13
Patrząc na liczbę sytuacji, bramek powinno byc 2 razy więcej. Skutecznosc mamy zajebistą. Na polską lige może to starcza, lecz na europę to już nie ma bata żebyśmy dali radę tam.
Szkoda też bramki straconej, tracimy je w głupi sposób. 5 bramek straconych - 2 samobóje Pawełka, jeden karny, jeden gol z połowy boiska i tak naprawdę jeden z Polonią Bytom strzelony z akcji.
Ale ważne że 3 pkt są.
Nie wstydź się patriotyzmu.
WP.
Odpowiedz cytując