Wyświetl pojedynczy post
vaazon
Senior Member
 
Od: 05.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#100
Stary 02.10.2009, 22:13
Kpina. Jop 71? Za co? Marcelo powinien mieć tyle.
Zawyżone staty mają: Cantoro, Jop, Łobodziński.
Zdecydowanie za niskie ma: Boguski.
Reszta całkiem nieźle odwzorowana.