Temat
:
Mam pytanie....
Wyświetl pojedynczy post
West
Vide Cul Fide
Od: 09.2004
Skąd: W13
Offline
#
11497
02.10.2009, 22:09
bede formatowal system,
jaki folder zachowac by nie stracic ulubionych, paska ze skrotami itp w Firefoxie ?
dzieki
West
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do West
Znajdź inne posty napisane przez West