A mi się wydaje że był karny

Wszyscy patrzą na dół i rzeczywiście tam nie było kontaktu, ale Alvarez zahaczył jednak bokiem. Dobrze to było widać w jednej z powtórek, z ujęcia z tyłu całej akcji.
A tak w ogóle to przecież dobrze że Śląsk chociaż jedną strzelił
Brawo Wisła!!!
PS. Szkoda że Skorża nie dokonał tych zmian przynajmniej 10 min. wcześniej.