Wyświetl pojedynczy post
licoo
Senior Member
 
 
Od: 04.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#184
Stary 02.10.2009, 23:30
A mi się wydaje że był karny Wszyscy patrzą na dół i rzeczywiście tam nie było kontaktu, ale Alvarez zahaczył jednak bokiem. Dobrze to było widać w jednej z powtórek, z ujęcia z tyłu całej akcji.

A tak w ogóle to przecież dobrze że Śląsk chociaż jedną strzelił
Brawo Wisła!!!

PS. Szkoda że Skorża nie dokonał tych zmian przynajmniej 10 min. wcześniej.
Powód: ...
Ostatnio edytowane przez licoo : 02.10.2009 o godz. 23:32.
Odpowiedz cytując