Konrad. napisał(a):

Czy ty Marszałek potrafisz napisać komentarz, choć raz nie wspominając o "tragicznym poziomie naszej ligi"? 
D.
|
Potrafię ale nasze wyniki są adekwatne do ligi. Nic nie gramy a i tak wygrywamy,no tka jak nie ma to się do poziomu ligi. ?Chodź w dzisiejszym meczy chłopcy biegali, to coś czuje,że w następny będą biegać tyle ile trzeba. Nic ponad to.