element napisał(a):

Kirmowi nie należy się ławka tylko dlatego bo niektórzy myślą że przyszedł tu po to żeby strzelać co mecz po 3 bramki.
Ma po prostu dobrze grać i przede wszystkim dogrywać / asystować i to robi.
Owszem, irytuje jego ostatnie kopnięcie na bramkę ale to zawodnik który "dogadza" kolegom z drużyny.
I tego się trzymajmy, a jak przy okazji się przełamie to będzie full zadowolenia z niego.
|
Kolego, "nie mijaj się z prawdą", bo dopiero w tym meczu dogodził kolegom 2 asystami
Był krytykowany że nie chce podawać tylko strzela na siłę. Dzisiaj strzelał jak zwykle ale za to wreszcie podał (2 asysty). Dla przypomnienia wcześniej w 8 ligowych meczach 2 z Levadią i 1 PP miał słownie 1 asystę!
Gdyby grał tak jak dzisiaj w każdym meczu (asystował) byłby zawsze chwalony. Wcześniej był samolubem
