Wyświetl pojedynczy post
Ogryzek
Senior Member
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Pod koniec VIII wieku powstało państwo Wiślan. Stolicą Wiślan jest Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#180
Stary 02.10.2009, 23:27
element napisał(a):Wyświetl post
Kirmowi nie należy się ławka tylko dlatego bo niektórzy myślą że przyszedł tu po to żeby strzelać co mecz po 3 bramki.
Ma po prostu dobrze grać i przede wszystkim dogrywać / asystować i to robi.
Owszem, irytuje jego ostatnie kopnięcie na bramkę ale to zawodnik który "dogadza" kolegom z drużyny.
I tego się trzymajmy, a jak przy okazji się przełamie to będzie full zadowolenia z niego.
Kolego, "nie mijaj się z prawdą", bo dopiero w tym meczu dogodził kolegom 2 asystami

Był krytykowany że nie chce podawać tylko strzela na siłę. Dzisiaj strzelał jak zwykle ale za to wreszcie podał (2 asysty). Dla przypomnienia wcześniej w 8 ligowych meczach 2 z Levadią i 1 PP miał słownie 1 asystę!

Gdyby grał tak jak dzisiaj w każdym meczu (asystował) byłby zawsze chwalony. Wcześniej był samolubem
„Pierwotnie polską barwą narodową był »karmazyn« uważany w średniowieczu za najszlachetniejszy z kolorów. Wykorzystywany był on jako symbol dostojeństwa i bogactwa. Z uwagi na cenę barwnika potrzebnego do uzyskania tego koloru mało kto mógł sobie na niego pozwolić...
Odpowiedz cytując