Wyświetl pojedynczy post
igortsw
Senior Member
 
 
Od: 12.2006
Skąd: Ekonomiczny - od lat fanatyczny!

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 02.10.2009, 23:27
Wszyscy "hura" a nikt nie zauważył że nasi grajkowi grali mili pełny komfort psychiczny grali przeciwko dziesiątce i dość szybko prowadzili 1:0, zupełnie inaczej sytuacja wyglądałaby gdyby sędzia nie wyrzucił gracza WKS-u za boisko...

Co nie zmienia faktu, że niezmiernie cieszy mnie fakt, że w naszych grajakach jest potencjał, potrafią rozegrać wiele ciekawych akcji zakończonych strzałem, tylko niestety nie w każdym meczu mamy taki komfort psychiczny.
<<Każdy z nas ma własny patent by nie stac się JUDASZEM>>
Odpowiedz cytując