Wyświetl pojedynczy post
rafalek
Senior Member
 
 
Od: 11.2007
Skąd: Kraków - Београд

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#175
Stary 02.10.2009, 23:23
Kamson napisał(a):Wyświetl post
Wkońcu zwyciężamy więcej niż jedną bramką. Szkoda, że akurat w meczu ze Śląskiem.
Nareszcie gra jako tako wyglądała, dużo kombinacyjnych akcji ale skuteczność jak zwykle żałosna. 3 bramki to oczywiście nie mało ale w porównaniu do liczby kapitalnych okazji to malutko.

Małecki dziś zapieprzał jak Mały samochodzik. Akcja za akcją.
Kirmowi należy sie ławka. Dziś zmarnował 3 raz sam na sam, moja cierpliwość sie już do niego wyczerpuje.
Pawełek kolejny raz zagrał bardzo pewnie.

Na co Skorża czekał tyle czasu ze zmianami przy tak korzystnym wyniku?

Karny z kapelusza ale, że Śląskowi to sędziemu wybaczam

Taaa...a dwie asysty to się z powietrza wzięły! Ludzie! On potrzebuje jednego, jedynego gola. Jak go strzeli, to pokaze pełnie swoich możliwości. On teraz do każdej sytuacji dochodzi z przeswiadczeniem, ze wszyscy na niego patrzą i ze musi gola strzelic - tak sie paralizuje i nic z tego nie wychodzi. Raz mu wejdzie i juz bedzie spokojniejszy.
Косово је СРБИЈА!!
Odpowiedz cytując