Niezła gra, Kirm można powiedzieć ze 1,5 asysty, szkoda ze nic mu do bramki nie wpada

Brożek na początku niemógł przyjąć pilki, ale im dalej w las coraz lepiej mu sie grało, trzeba tez powiedziec ze był kluczowa postacia w tym meczu, po pierwsze "dzięki niemu" wyleciał z boiska obrońca Śląska no i po drugie otworzył wynik spotkania, ladnie tez wracał przed pole karne i grał z klepki. Małecki jak zawsze robił dużo pozytywnego szumu i strzelił bramke. Ćwielong już 2 brameczka w tym sezonie i myśle ze mozemy miec jeszcze z niego pocieche. Jirsak chociaż bez fajerwerków to i tak zasługuje na wielki +. Obrona jak zawsze, pewnie, bez zarzutu, nie mozna miec pretensji do Alvareza bo karny zdecydowanie z kapelusza. Pawełek bardzo solidnie chociaż oprócz dobrze wybronionego wolnego nie miał dużo do roboty(pomijam karny bo to moim zdaniem jedna wielka loteria). Podoba mi sie w Pawełku też to że lubi pierdzielnąc do napadu szybka piłke czego rezultatem był 1 gol
Ale sie rozpisałem
