Marszałek napisał(a):

Kilka sytuacji naprawdę nieźle zagranych. Co do Pawełka, jest dobrze,coś czuje,że może być lepiej. Szkoda tylko skuteczności.
Ten mecz pokazuje jaki poziom ma nasza liga. Taki Śląsk, średni ligowa, słaby,że aż strach. Zero pomysłu na grę, w obronie jacyś nierozgarnięci chłopcy. Żal na to patrzeć.
|
Czy ty Marszałek potrafisz napisać komentarz, choć raz nie wspominając o "tragicznym poziomie naszej ligi"?
Naprawdę fajnie grali, akcja w której zepsuł Łobodziński, niczym Barcelony

.