Wyświetl pojedynczy post
PhantomRanger
Senior Member
 
Od: 09.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#172
Stary 02.10.2009, 23:18
Mecz mógł naprawdę się podobać. Pawełek we wrześniu i dzisiejszym dniu to zupełnie inna liga niż z początku ligi. Szkoda tylko, że to jest chwilowe i do kolejnej wpadki, aby potem znowu kilka meczy niepewnych. Widać Pawełek to jest dobry bramkarz, ale ma strasznie słabą psychikę i przydałoby się aby klub zatrudnił psychologa, który by czuwał nad nim. Jak dla mnie Kirm nie musi strzelać bramek ważne, aby był ogniwem uzupełniającym, który wyłoży piłkę do napastników. Cóż mogę powiedzieć kontuzja Sobola to jest szczęście w nieszczęściu. Oczywiście szkoda zawodnika jednak teraz Skorża jest zmuszony stawiać na Jirsaka, który do tej pory był niedoceniany, bo jakoś nieszczególnie przekonuje mnie Diaz.
"W meczach powinni dawać z siebie wszystko! Ze zmęczenia powinni rzygać, mdleć, z wysiłku narobić w spodnie, cokolwiek!"- ANDRZEJ IWAN
Odpowiedz cytując