|
Nie ta druzyna. Chyba chlopakom zaczelo sie chciec grac.
Dzisiejszy mecz bardzo mi sie podobal, Slask nie istnial i nawet bez tej czerwieni nic by nie zwojowali.Wisla dzisiaj byla nie do przejscia, co jest dobrym prognostykiem przed nastepna kolejka o ile sie nie myle to z Lechem?.
Szybkie akce, kombinacja, Diaz naprawde swietnie Jirsak tez bardzo dobrze.Jedynie skutecznosc jak by dzisiaj byla lepsza to bylby pogrom ale ze to mecz przyjazni to i dobrze po co po sobie pozostawic nie dobre wrazenie.
 ,
|