Wyświetl pojedynczy post
Kamson
Senior Member
 
 
Od: 04.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#169
Stary 02.10.2009, 23:16
Wkońcu zwyciężamy więcej niż jedną bramką. Szkoda, że akurat w meczu ze Śląskiem.
Nareszcie gra jako tako wyglądała, dużo kombinacyjnych akcji ale skuteczność jak zwykle żałosna. 3 bramki to oczywiście nie mało ale w porównaniu do liczby kapitalnych okazji to malutko.

Małecki dziś zapieprzał jak Mały samochodzik. Akcja za akcją.
Kirmowi należy sie ławka. Dziś zmarnował 3 raz sam na sam, moja cierpliwość sie już do niego wyczerpuje.
Pawełek kolejny raz zagrał bardzo pewnie.

Na co Skorża czekał tyle czasu ze zmianami przy tak korzystnym wyniku?

Karny z kapelusza ale, że Śląskowi to sędziemu wybaczam
Ostatnio edytowane przez Kamson : 02.10.2009 o godz. 23:18.
WISEŁKA NIGDY NIE ZGINIE
Odpowiedz cytując