|
Tak ****a 15-0 najlepiej niektórym z Was naprawdę się poprzewracało w głowach. Trochę szacunku dla Śląska też by się przydało ale dla niektórych wynik Wisły przysłania niektóre wiadomości. Tyle że jak Wisła przegrywa to Wy płaczecie na forum a Ci co są teraz we Wrocławiu to nadal są z Wisłą...
|