FajQ napisał(a):

Podobała mi się dzisiaj gra Wisły. Z pierwszej piłki po ziemi szybkie wymiany podań widać, że jest ten element stale ćwiczony co przynosi efekty
|
Kilka sytuacji naprawdę nieźle zagranych. Co do Pawełka, jest dobrze,coś czuje,że może być lepiej. Szkoda tylko skuteczności.
Ten mecz pokazuje jaki poziom ma nasza liga. Taki Śląsk, średni ligowa, słaby,że aż strach. Zero pomysłu na grę, w obronie jacyś nierozgarnięci chłopcy. Żal na to patrzeć.