|
Aha, czyli rozumiem, że kupuję tylko Boguskiego w hełmie, Głowackiego z pociętą głową i Małeckiego z pięknym uśmiechem zamiast Lewandowskiego z bananem na twarzy?
HAHAHAHAHA Jop staty 71 Marcelo 69...
Ostatnio edytowane przez elomike : 02.10.2009 o godz. 23:13.
|