|
mi sie podobala rozmowa pomiedzy Jirsakiem a Maleckim, tutaj bylo widac ze Jirsak jest spokojny, a Malecki to jego przeciwienstwo
no Kirm pecha ma, ale ladnie gra, dobrze wychodzi na pozycje i gra kombinacyjnie.
moglo byc 0-6
ale jest 1-3 i ladny styl.
od poczatku meczu ladnie grali, bo ostatnie mecze to ciezko bylo na nie patrzec.
|