Wyświetl pojedynczy post
kadziolek1906
Senior Member
 
 
Od: 04.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#157
Stary 02.10.2009, 23:03
Jak dla mnie to super zagrał Pawełek na którego jest nagonka:
-wybronił strzał Sebastiana Mili z wolnego
-Przy karnym mu nie dużo brakło
-Zaliczył Asystye

Odpowiedz cytując