|
Po raz pierwszy w tym sezonie jestem zadowolony z gry Wisły w całym meczu.
Do tej pory mieliśmy "momenty" w meczu, nigdy nie można było powiedzieć, że cały mecz został rozegrany na równym, dobrym poziomie.
Mam nadzieję, że teraz będzie tak dalej, w końcu przed nami najważniejsze mecze, mogące w ostatecznym rozrachunku zadecydować o mistrzostwie. W następnej kolejce wyjazd do Wronek wybić Amice marzenia o "majstrze" z główek!
|