Wyświetl pojedynczy post
szarkoz
Member
 
 
Od: 09.2004
Skąd: Myślenice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#155
Stary 02.10.2009, 23:03
Cieszę się, że Wisła w 2. połowie nie postawiła na minimalizm i ruszyła znowu coś do przodu czego efektem jest stosunkowo dobry wynik - chociaż biorąc pod uwagę obraz meczu i sytuacje, bramek dla naszej drużyny powinno być sporo więcej.

Karny z kapelusza, liczyłem, że Mario obroni i jakoś się zrehabilituje za swojego pecha. No cóż, przynajmniej rzucił się w dobrą stronę i mało mu brakło
If you have a closed mind do the same with your mouth.
Odpowiedz cytując